08.06.2024 ob 18:17
Deli članek

Ljubljana (MOREL)- Slovenska nogometna reprezentanca je na zadnji generalki pred odhodom na evropsko prvenstvo u v Stožicah igrala z Bolgarijo  neodločeno 1:1 (1:1).i Gostje so povedli že v tretji minuti ko je iz 11-metrovke zadetek dosegel   Kirila Despodov.  Naš branilec Bijol je v drugi minuti v kazenskem prostoru podrl Kirila Despodova, turški sodnik Arda Kardesler pa je brez omahovanja pokazal na belo točko. Za našo vrsto pa je nato  v 14 minuti izenačujo zadetek po odlični uigrani akciji dosegel Andraž Šporar.

V nadaljevanju smo lahko gledali nogomet med dvema kazenskema prostoroma, brez pravih strelov na vrata ene ali druge ekipe. Vse tiste maloštevilne udarce proti golu pa sta vratarja obeh moštev na naši strani  Jan Oblak in pri gostih Svetoslav Vutsov ubranila.(konec)